klasyczny telefon

Jaka komórka dla seniora?

W obecnych czasach mało która osoba, mieszkająca na Ziemi nie posiada swojej komórki. A skoro komórka, to najczęściej smartfon. Ewentualnie, jeśli ktoś dysponuje większym budżetem finansowym, wybiera iPhona.

telefon
Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno dla ludzi młodych jak i osób dojrzalszych, komórka jest dzisiaj nieodzownym urządzeniem obecnego świata. Tyle, że młodzież ma trochę inne potrzeby co do komórek niż starsi.Młodzi ludzie pragną posiadać wszystko natychmiast- pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź.

istotne jest więc, aby mieć stałe podłączenie do Internetu, przez który można łączyć się z istotnymi dla nich aplikacjami i portalami www. Natomiast komórka dla seniora musi być prosta w budowie oraz łatwa w jej obsłudze za pośrednictwem przycisków a nie palców ręki – jak to w przypadku smartfonów, zaś same przyciski muszą być na tyle duże, żeby były dobrze widoczne i nie sprawiały problemów przy ich używaniu.

Pragnąc zatem zwiększyć zyski ze sprzedaży warto, by producenci przy projektowaniu kolejnych modeli wzięli pod uwagę potrzeby nie tylko młodych, ale też starszych ludzi, których coraz więcej wchodzi w świat nowych technologii i używa jej na co dzień.