Jest mnóstwo osób, które w wannie się relaksują — mają możliwość czytać książkę i od niedawna można również oglądać filmy

Niektórzy w łazience chcą zrelaksować się oraz wypić w wannie wino czy poczytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego zajęcia — czyli szansę oglądania w wannie filmów?
Wejść do wanny pełnej ciepłej wody z pianą oraz olejkami relaksacyjnymi i.

Sweex Dual USB Charger

Autor: Sweex
Źródło: Sweex
Głośniki Genius SP-HF2020

Autor: Genius
Źródło: Genius
.. obejrzeć film. Tak, tak, to wykonalne. Dzięki nowatorskiej technologii pewne przedsiębiorstwa mają w swej ofercie już dziś taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony znakiem IPX5, co znaczy totalną ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To doprawdy fantastyczne osiągi. Rzecz jasna żaden właściciel tego rodzaju telewizora pewnie nie planuje trzymać go pod prysznicem i sprawdzać tych informacji. Chodzi jednak o bezpieczeństwo. W łazience zazwyczaj przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać film, będą mieć na pewno mokre palce. Nie może dojść do nawet minimalnego zwarcia czy porażenia prądem. Z tego powodu normy dla tego rodzaju sprzętu są niebywale wyśrubowane. Telewizory te są zasilane stosunkowo niskim napięciem, co dodatkowo obniża niebezpieczeństwo porażenia i oprócz tego sprawia, że będziemy eko. Oczywiście wszelkie wejścia do urządzenia są odpowiednio przygotowane tak, by nie dostała się tam para. W zestawie razem z telewizorem zwykle znajduje się uchwyt, dzięki któremu możemy telewizor umieścić na ścianie.

Wówczas już w pełni będziemy mogli delektować się wieczorem w wannie. Domowe SPA i interesujący serial to idealna forma relaksu.