Filmowanie z powietrza różnych rzeczy

Filmowanie dronem wywołuje zachwyt niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, także innym spojrzeniem na filmowany, czy fotografowany cel.
Wybierając ów model pamiątki każdy ma gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na dużo lat.

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Drony z kamerą zezwalają nagrywać niesamowite widoki, oraz robić fotografie w powietrza w trakcie lotu. Wystarczy przycisnąć jeden guzik na kontrolerze gdy dron jest w powietrzu, ażeby wykonać fotkę, lub uruchomić rejestrowanie filmów. Użycie poglądu na żywo pozwala obserwować na żywo obraz, który w tym momencie obserwuje kamera w dronie. Opóźnienia w przesyle są bardzo znikome i prawie niezauważalne dla ludzkiego oka.
Pamięci flash S550

Autor: EMTEC
Źródło: EMTEC
Filmowanie z powietrza rozmaitych przedmiotów, zdarzeń, bądź uroczystości cieszy się aktualnie coraz to większą sławą. Polega to ogólnie rzecz ujmując, na nagrywaniu obrazów z innej, bardziej intrygującej perspektywy. Obejmują one wyłącznie obwody poza większymi miejscowościami, oddalone od lotnisk, nie znajdujące się w militarnych rejonach powietrznych i nie leżące na obszarach parków narodowych i rezerwatów, również znajdujące się poza regionami, jakich użytkowanie limitują dodatkowe przepisy. Na filmowanie z powietrza w terenie miasta trzeba posiadać odpowiednie koncesje. Nie ma wpływu czy osoba obsługująca drona jest amatorem, czy specjalistą, także w jakim celu odbywa się lot.

Pasjonaci dronów powinni wiedzieć, że w Polsce lokalizacji w których można stosować powierzchnię powietrzną do pilotowania bez większych przeszkód nie jest wcale zbyt wiele.