Topowe smartfony. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Rynek produktów mobilnych a przede wszystkim komórek, a więc tzw. smartphonów urósł w ostatnich latach do niezwykle wielkich rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, rodzajów telefonów jest ogromny. Cieszy to na pewno na rękę dla wszystkich użytkowników, którzy mogą dobrać właściwy telefon do swoich potrzeb.

Pomimo wielkiej urozmaicenia dostępnych firm, na rynku prym wiedzie kilka koncernów a jednym z nich jest Samsung.

samsung

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Koreański gigant plasuje się w topie producentów. Każdego roku wprowadza topowe produkty, które znajdują nabywców w prawie każdym zakątku świata. Katalog produktów Samsunga to przede wszystkim linia Galaxy, począwszy od wcześniejszych ale w dalszym ciągu solidnych oraz pożądanych telefonów, czyli min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, posiadający większy ekran Samsung Galaxy Note 4 czy też jeden z nowszych, tańszych telefonów – Samsung J5. Koniecznie zobacz: Galaxy. Wszystkie wymienione telefony działają na różnych wersjach platformy Android, z stworzoną przez koreańską firmę nakładką TouchWiz. Pierwszy z wspomnianych telefonów czyli Samsung Galaxy S2 został wypuszczony na rynek w 2011 roku z systemem Android w wariancie 2.3 a więc “Gingerbread” ale był później podnoszony do wersji “Jelly Bean”. Natomiast Samsung Galaxy S3 orazSamsung Galaxy Note 4 zostały wypuszczone na rynek działając z systemem “KitKat” z możliwością aktualizacji. Jeśli chodzi o system “Lollipop” to działa on w telefonie Samsung J5. Wypada nadmienić, że koreańska korporacja dba o to ażeby urządzenia z wcześniejszymi wariantami platformy Google były właściwie aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych wersji platformy Android.

Samsung J5 czyli najnowszy gadżet spośród

galaxy

Autor: Meraj Chhaya
Źródło: http://www.flickr.com

wszystkich wymienionych telefonów to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem niezawodnego telefonu w rozsądnej cenie. Sprawdź: tutaj przykład. Wyposażony w tylną kamerę o rozdzielczości 13MPX włącznie z fleszem LED. Kolejnym plusem jest 5 calowy ekran HD Super Amoled na którym oglądanie fotografii czy treści znalezionych w Internecie będzie wysoce komfortowe. Samsung Galaxy S2 i Samsung Galaxy S3 są wyposażone odpowiednio w 8MPX aparat. Jeśli ktoś przede wszystkim zwraca uwagę na właściwą wielkość ekranu, to odpowiednim wyborem na pewno staje się Samsung Galaxy Note 4. Smartphony od koreańskiej korporacji to urządzenia, jakie będą działać przez długi czas.