Czym się wyróżnia smartphon Microsoft Lumia 640? To trzeba wiedzieć!

Rynek mobilny rośnie od kilku lat w niesłychanym tempie. Portale zajmujące się technologią co chwilę dostarczają nam świeżych informacji o ukazujących się nowościach. Jak co roku na giełdzie rynku mobilnego w Barcelonie prezentowane są najświeższe dzieła prawie wszystkich liczących się na rynku gigantów technologicznych.

Firmy

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

prześcigają się w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeniowym na ciągle polepszane właściwości i osiągi ich najważniejszych telefonów. Nam, czyli klientom pozostaje się tylko radować z niezwykle wielkich perspektyw wyboru, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybierać pośród setek modeli dostępnych na rynku. Obecnie na rynku liczą się w zasadzie trzy wielkie systemy mobilne – Android, iOS oraz Windows Mobile. Każde z tych środowisk różni się od siebie w wielu miejscach. Android to głownie wielki wybór spośród przeogromnej ilości telefonów różnych firm. iOS następnie, to najprawdopodobniej w najwyższym stopniu zamknięty oraz odporny na modyfikacje system. Telefony pracujące na Windows Mobile są na tej płaszczyźnie odpowiednim wyborem, kiedy rozważymy proporcje ceny do jakości. Jeżeli zamierzamy kupno porządnego, sprawnie działającego a przy tym niedrogiego telefonu zalecamy wziąć pod rozwagę produkt Microsoft Lumia 640. Gadżet ten to kompaktowe, zgrabne narzędzie z 5-calowym ekranem (odrobinę większym aniżeli te ,które znamy z poprzednika 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z gładkiego, mocnego tworzywa sztucznego a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=247&device_model[0]=272), która ma zapewnić trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Należy nadmienić, że pomimo 5-calowego ekranu, telefon ten można w miarę bezproblemowo obsługiwać jedną ręką.

Kolejnym atutem smartfonu Lumia 640 jest na pewno wymienialny akumulator o pojemności 2500 mAh wraz z miejscem na kartę pamięci. Ze względu na stosunkowo niewielką ilość pamięci wewnętrznej (tylko 8gb, z jakich aż 2gb są przeznaczone na zainstalowane fabrycznie programy), możliwość zwiększenia pamięci przez dodanie kart pamięci może okazać się bardzo ważna. Gdy chcemy się wyróżnić z tłumu bądź też jesteśmy fanami indywidualizacji naszych gadżetów, warto porozglądać się za interesującymi osłonami do telefonów. Całe szczęście, że w tym przypadku obudowa do Microsoft Lumia 640 (sprawdź: obudowa do Microsoft Lumia 640) daje nam możliwość jej wymiany na inne dostępne modele. Dzięki takiej możliwości możemy swobodnie wybierać spośród wielu ciekawych etui.