Dostępne przykłady aparatów nawilżających

Oczyszczacz powietrza to narzędzie, jakie winno znaleźć się zwłaszcza w domu każdego alergika i astmatyka. Gdy powietrze w mieszkaniu jest suche, wysycha śluzówka nosa, która zabezpiecza gardło, także drogi oddechowe przed bakteriami, wirusami, kurzem i pleśnią.

Zbyt suche powietrze sprawia, że w mieszkaniu wznosi się sporo kurzu, jaki jest w stanie wywoływać katar, kaszel, bądź uczulenie. Suche powietrze jest odpowiedzialne również za osłabienie układu immunologicznego systemu, przesuszenie skóry i włosów, stan snu, koncentrację, formę zdrowotną zwierzaków domowych, czy schnięcie roślin.
neosky

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz na rynku dostępnych jest kilka typów nawilżaczy. Są to standardowe, na parę, ewaporacyjne i ultradźwiękowe. Najlepszym, niezawodnym i szybkim rozwiązaniem zwilżania powietrza w mieszkaniu jest używanie nawilżacza Boneco ( nawilżacz powietrza), nie należy zapominać przy tym naturalnie o normalnym wietrzeniu mieszkania. Nawilżacz winno ustawić się w środkowym punkcie pomieszczenia, jednak nie na szlaku komunikacyjnym.
Klimatyzator Neosky usuwa nadwyżkę wilgoci, co sprawia, że nie odczujemy efektów skwarów ani parności przenośny klimatyzator. Oczyszczanie powietrza ma także wpływ na zdrowy klimat w domu. Jest to przyjemne dla wszystkich, którym upał doskwiera, lecz przede wszystkim daje ulgę ludziom starszym i uczuleniowcom, którzy w takich sytuacjach cierpią na duszności.
mieszkanie

Autor: KNAUF
Źródło: KNAUF
Zwilżanie i oczyszczanie powietrza musi się odbywać pod dozorem.

Jeśli przedobrzymy, fundujemy sobie nasilenie pleśni i grzybów, a to z kolei sprzyja roztoczom które są odpowiedzialne za alergie. Nie powinno się również zapomnieć o regularnym wietrzeniu wnętrz.