Urządzenia elektroniczne marki Samsung

Porządny sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, lecz niekwestionowanym liderem jest firma Samsung. Ten producent z Korei od wielu lat trzyma najwyższy poziom produktów, proponując swojej klienteli sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście dużą różnorodność produktów.

Monitor LED od Samsunga

Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Przykładowo Samsung NX300 18-55 mm czarny to przedstawiciel wydajnych aparatów cyfrowych, który spełnia oczekiwania zaawansowanych miłośników fotografii. Posiada on układ przetwornika obrazu o dużej liczbie pikseli, tryb szybkich zdjęć, niezwykle migawkę i możliwość nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości. Dzięki tym parametrom ten model aparatu uznawany jest za jeden z najlepszych wśród konkurentów, a przyjazne opinie i recenzje tylko to podkreślają.

Kolejną grupą produktów, na rynku których Samsung króluje na tle pozostałej konkurencji są smartfony i telefony komórkowe. Wszystkie ostatnie telefony Samsunga okazywały się wielkim hitem i sprzedawane były w milionach egzemplarzy. Rzecz jasna wśród sprzedawanych urządzeń dominują stonowane kolory, białe, szare i czarne, ale czasami trafić się może coś oryginalnego w sprzedaży, na przykład bardzo ciekawy kolorystycznie model Samsung S5230 Avila czerwony.

Przyglądając się ofercie samsunga zapomnieć nie można o telewizorach. Małe i duże, tanie i kosztujące więcej niż samochód – zależnie od możliwości finansowych i potrzeb praktycznie każdy znajdzie najlepszy model dla siebie. Najtańsze modele tej firmy kupić można już za niecały tysiąc złotych, przykładowo telewizor w takiej cenie oferuje 32 cale dość dobrego obrazu. Oczywiście w tak tanim segmencie nie można się spodziewać najnowszych technologii, ale w porównaniu z konkurentami z tych widełek cenowych telewizory samsunga wypadają bardzo dobrze. Pomimo swojej niskiej ceny ten model telewizora ma możliwości obsługi sieci wi-fi. Natomiast telewizor Samsung UE22F5000A (tutaj) ma tylko 20 cale, więc przypomina bardziej monitor, ale wysoka rozdzielczość full HD będzie rekompensować te nieduże wymiary, przez co telewizor ten idealnie nadaje się do niewielkich mieszkań.