Firma deweloperska Archicom we Wrocławiu – a więc, inwestycje mieszkaniowe, a także powierzchnie komercyjne

Jak zostało już tutaj wspomniane wewnątrz temaciku, Archicom to przedsiębiorstwo deweloperska. Choć mało kto o tym ma pojęcie, wspomniana przedsiębiorstwo działa na ryneczku polskim już od trzydziestu lat, będąc jedną z najbardziej popularnych oraz wiarygodnych przedsiębiorstw deweloperskich na terenie naszego rodzimego kraju.

tonery

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com
archicom wrocław

Autor: chris walker
Źródło: http://www.flickr.com
Jak łatwo się zorientować, owa firma ma w posiadaniu już dosyć spory dorobek inwestycyjny oraz komercyjny. W naszym pisanym dzisiaj artykule zbliżymy wewnątrz jakich to miejscach istnieją już budowle przedsiębiorstwa Archicom oraz czy ograniczają się tylko do miasteczka Wrocław.
artykuły

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Nasz dzisiejszy tekst rozpoczniemy od wyjaśnienia ostatniego zagadnienia wewnątrz wstępie, czyli czy przedsiębiorstwo deweloperska archicom Wrocław ogranicza własne pole rozbudowy tylko do wspomnianego przed chwilą miasteczka? A więc odpowiedź będzie brzmieć: Nie, gdyż owa firma obejmuje własnymi rękoma także pobliskie miasta, takie jak Krzyki, czy też Sępolno, a nawet Psie-Pole. Powracając jednakże do najważniejszego – Inwestycje mieszkaniowe, które to były realizowane poprzez archicom Wrocław, to w szczególności: Olimpia Port (baza rekreacyjno-sportowa), River Point (to zespół 3 apartamentów), Róży Wiatrów (serce Krzyków, blisko parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle typu Mieszkania dla Młodych wraz z klubem typu fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle willowe w okolicy Borka) oraz tak dalej.

Co do nawierzchni komercyjnych, to posiadamy tam: Na wynajem – Renaissance Business Centre, czy też West Forum, oraz: Do sprzedania – napomknięte już Olimpia Port i Ogrody Hallera, oraz (również zawarte wewnątrz liście inwestycji w mieszkania, lecz u nas nie wymienione) Księżno (czyli lokaliki rodzaju biurowo-usługowego).