Słów trochę o akcesoriach dla detektywów – sprawdź na ten temat nieco więcej

Każdy kto marzy o zostaniu detektywem jest w stanie w naszych czasach bez najmniejszego problemu zaopatrzyć się wgadżety niezbędne do realizowania tegowłaśnie zawodu. Jakie akcesoria mogą być przydatne?

Sklep detektywistyczny to miejsce, w którym można kupić najbardziej przydatne gadżety szpiegowskie. Pośród asortymentu jaki jest oferowany przez sklep detektywistyczny odszukamy oczywiście długopis z kamerą. Długopis z kamerą to gadżet, z którego mogą korzystać zarówno osoby prowadzące profesjonalne czynności detektywistyczne, jak również amatorzy (kamrec.pl). Swoim wyglądem długopis z kamerą przypomina przeciętny, elegancki długopis. Różni się od niegojednak ukrytą w swoim wnętrzu kamerą HD. Wspaniale wbudowana kamera to jeden z atutów tego długopisu. Wyposażony w akumulator może zarejestrować aż 60 minut wysokiej jakości nagrań. Interfejs USB jest w stanie zgrać pozyskany materiał na dysk komputera i odtworzyć go na komputerze. Długopis jest zaprojektowany tak, aby można było nim pisać. Korzystając z niego na pewno więc nie będziemy wzbudzali niczyich podejrzeń.

detektyw

Autor: Tom Bennett
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród akcesoriów oferowanych przez sklep detektywistyczny wyszukać możemy również zegarek szpiegowski. Dostępne zegarek szpiegowski to urządzenie stosowane nieprawdopodobnie w dużym wymiarze ze względu na wbudowaną w niego malutką kamerę. Kamera ma tak malutkie rozmiary, że osoba, którą zapragniemy nagrać nie ma najmniejszej możliwości, aby zorientować się, że nasz zegarek to coś więcej niż dobrze znany zegarek. Kamera zasilana jest niezwykle wspaniałej jakości baterią, dzięki temu można pozyskać aż 60 minut dobrej jakości nagrań (zegarek szpiegowski).

Dodatkowo zainstalowano w niej funkcję Low Light. Za sprawą tego można pracować też w złych warunkach oświetleniowych nie tracąc przy tym dobrej jakości obrazu (czytaj o długopisach z kamerą). Zegarek ma szansę zostać wykorzystany nie tylko do uwieczniania filmów, ale także do robienia znakomitej jakości zdjęć. 4 GB pamięci pozwala nie tylko na nagranie godzinnego filmu, ale też na wykonanie kilkuset zdjęć. Do zegarka dołączony został kabel USB, dzięki czemu pozyskany materiał może zostać zgrany na dysk komputera. Wspaniały wygląd, odporne na rysy szkło – to kolejne atuty zegarka.